Sony PlayStation PS1, PS2, PS3, Nintendo Wii, Xbox 360 Oyun Konsolları Tamiri (Onarımı)

Sony PlayStation PS1, PS2, PS3, Nintendo Wii, Xbox 360 Oyun Konsolları Tamiri (Onarımı)

 

 

 

 

 

Sony PlayStation PS1, PS2, PS3, Nintendo Wii, Xbox 360 Oyun Konsolları Tamiri (Onarımı)

Arızalanan playstationlarınızı getirin tamir edelim. Perpa Laptop Servis  olarak uzman kadromuz ve teknik donanımımızla diğer tüm elektronik aletler gibi arızalanan playstationlarınızı da size geri kazandırıyoruz.

Playstation taktığınız CD’yi okumuyorsa, oyun oynarken donma yapıyorsa ve bunlara benzer problemlerle karşılaşıyorsanız bize gelin sorunlarınızı en kısa sürede ve en uygun şekilde çözelim.

Playstationınızla ilgili merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilir. Çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Playstation2 ve Playstation3 cihazlarınızı garantili tamir ediyoruz.

– Playstation 2 Göz Değişimi (Optik Okuyucu)

– Playstation 3 Göz Değişimi (Optik Okuyucu)

Playstation 1 Tamiri : Eski olmasına rağmen kullananlar için playstation 1 tamiri yapmaktayız. Genelde data kablolarında sorun çıkar bir ihtimal gözlerinde de sorun çıkma olabilir.

Playstation 2 Tamiri : Genellikle göz değişimi için geliyor playstation 2 ‘ ler. Ya da donma yaptığı için, Playstation 2 kullanıyorsanız ve cihazınız cd seçmiyorsa ya da donma yapıyorsa artık gözü miyadını doldurmuş demektir. Göz değişim ile playstation 2 ‘ niz eskisi gibi olacaktır. Playstation 2 ye harddisk takıyoruz.

Playstation 3 Tamiri : Yeni cihazlar olmasına rağmen gözlerinde sorun oluyor. Genelde donma şikayetiyle geliyor.

Dikkat : Firmamızda oyun konsolları bölümü hizmeti kapanmıştır.Sadece Notebook, iPad, iPhone Tamiri ve Yedek Parça Satışı Yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Laptopunuza su, çay, kola döküldüğünde neler yapmalısınız ? başlıklı makalemizde çay dökülmesi, kola dökülmesi ve sıvı teması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.