Casper Nirvana A15 Ses Kesilme Sorunu

Casper Nirvana A15 Ses Kesilme Sorunu

Casper Nirvana A15 Ses Kesilme Sorunu

Casper Nirvana A15 serilerinde ( NB 15.6, A15, A15HE, A15HC, CNC.2450, CND.2410A ) sıklıkla görülen bir arızadır. İlk zamanlarda sorun gözükmemektedir.Fakat kullanıldıkca zaman ilerledikce ses arızasının belirtileri ortaya çıkmaktadır.Şikayetlerin Başında ; Oyun oyanarken ses gitmesi, film izlerken ses kesmesi, müzik dinlerken ses kesme, son seste donma, kulaklıkta hiçbir sıkıntı olmaması gelmektedir. Kullanıcılar hoporlörden veya işletim sisteminden kaynakdığını düşünmektedir.Bu gibi durumlarda notebookunuza format atmak size vakit kaybettirecektir.Ayrıca arızanın temel problemi yanlış işletim sistemi ve uyumsuz ses driver yüklenmesinden kaynaklanmakta olduğunu belirtenler kesinlikle yanılmaktadır.Bu serilerin kronik arızası ses entegresi bozulmaktadır.Bu entegre değişmediği sürece arıza düzelmeyecektir.

Garanti kapsamı biten notebookların servis tarafından onarımı yapılmadığı için direkt anakart değişmi yapılmaktadır.Anakart değişim ücreti notebookların sıfır fiyatına yakın çıkmaktadır.

Firmamızda Casper Nirvana Ses Arızası Tamiri ;

Akyüz Bilişim, Casper Nirvana NB 15.6, A15, A15HE, A15HC, CNC.2450, CND.2410A notebookların kronik sorunu olan ses entegresinin değişimini yapmaktadır.Servisimiz tarafından yapılan işlemler ve kullanıan entegreler 6 ay garantilidir.Kullanılan parçalarımız sıfır ve orjinaldir.Casper ses entegresi değişimi 120TL(+KDV)‘dir.İşlem süresi 1 iş günüdür.

” 9.senesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz”

Casper Nirvana Notebook Ses Sorunu için Notebookumu Size Nasıl Ulaştırabilirim?

Perpa Casper Laptop Teknik Servisi, notebooklarınızı bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki notebooklarınızı adresinizden teslim alıyoruz.İşlem sonrası geri teslim ediyoruz.

Perpa Casper Laptop Servisi olarak bütün Casper modelleri için tüm teknik servis hizmetini veriyoruz. Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!

Perpa Casper servisi olarak, anakart, çip, fan, menteşe, kasa arızası tamiri servisi, onarımı, değişimi ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Servisimizde Notebook Tamiri :

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hdd bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

En Çok Arama Yapılan Kelimeler ;

  • Casper Nirvana NB 15.6 Ses Gitti
  • Casper Nirvana A15HC Ses Kesiyor
  • Casper Nirvana A15HE Ses Kesme
  • Casper Nirvana A15 Ses Gidip Geliyor

Bir önceki yazımız olan Casper Nirvana B14Y UltraBook Notebook Anakart Tamiri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.