Ekonomik kalkınma ve tüketim toplumu olmanın bir gereği olarak iş dünyasında yaşanan büyüme beraberinde çeşitli ihtiyaçları da yanında getiriyor. Şirketlerin ve kurumların network alt yapıları en güvenilir şekilde hazırlanmış olsalar da teknoloji de tıpkı doğa gibi bazen tam anlamıyla insanların kendisine hükmetmesine izin vermiyor. Milyon dolarlık verilerin teknolojinin azizliğine uğrayıp kaybedilmesi telafisi olmayan ya da çok yüksek rakamlar gerektiren sorunlara yol açabiliyor.

Perpa Laptop Servis olarak müşterilerimize sunduğumuz önemli hizmetlerimizden bir tanesi de veri yedekleme ve veri depolama çözümleri. Günümüzde neredeyse tüm kurumsal kimlik sahibi kuruluş ve markaların olmazsa olmazı veri depolama ve veri yedekleme işi Perpa Laptop Servis’in teknolojiye hükmeden iş bilgisi ile müşterilerine çok önemli bir çözüm sunuyor.

Verilerinizin kategorize edilerek depolanması ve yedeklenmesi ile bir anlamda işinizi güvenceye almış olursunuz. Sürücü ve disklerin konfigürasyonlarından testlere, veri depolama alt yapısının kurulmasından güvenlik önlemlerine, kurulum ve yazılım güncellemelerinden depolanan verilerin raporlanmasına kadar veri yedekleme sürecinin tüm aşamalarında titizlikle çalışan Perpa Laptop Servis hem veri depolama hem de veri yedekleme işlerinde, diğer hizmetlerinde olduğu gibi dünya teknoloji devleri ile çalışarak size en üst düzey hizmeti sunuyor.