Hp Compaq V6000 Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri

Hp Compaq firmasının ürettiği V6000 serisinin kronik arızası ekran kartı arızasıdır.Hp Compaq V6000 kullanıcıların notebooklarında görüntü gelmeme gibi şikayetleri mevcuttur.

Hp Compaq V6000 Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri Nasıl Yapılır?

Ekran kartı chip(çip) tamiri yapılabilmesi bga makinası gereklidir.Bu serilerde notebookun üzerindeki kendi çipinin tamiri mümkündür.Fakat kalıcı ve uzun süreli sonuç alınamamaktadır.Notebookun üzerindeki eski cipin ısıtılması ve kalıplanması bu sorunu düzeltmeyecektir.Kalıcı ve uzun süreli sonuçlar almak için eski chip yerine yenisi takılmalıdır.Firmamızda bu seriler için orjinal ve sıfır chipset kullanılmaktadır.Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 ay garantilidir.Tamir süresi 1 iş günüdür.

Bazı teknik servisler bu arızada yanlış parçalara müdehale etmektedir.Tamir konusunda uzman olmayan kişilere/firmalara notebookunuzu emanet etmeyeniz.Aksi takdirde notebookunuz ciddi hasarlar alacaktır.Hatta yanlış müdehale sonucu notebookunuz kullanılmaz hale gelecektir.

Hp Compaq V6000 Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri için notebookumuzu size nasıl ulaştırabilirim?

İstanbul içerisindeki notebooklarınızı gezici servis aracımız ile adresinizden aldırabiliriz.İşlem süreci size bildirilerek işlem yapılmaktadır.İşlem sonucu tekrar adresinize teslim edilmektedir.Ayrıca İl dışındaki notebookunuzu kargo ile firmamıza gönderebilirsiniz.Ürün gönderilirken kargo ödemesi yapılarak gönderilmesi gerekiyor.Ürün onarımı yapıldıktan sonra kargo ücreti firmamıza aittir.

Firmamızda Notebook Tamiri İşlem Süreci

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hdd bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Garanti

Notebook tamiri ile alakalı yapılan tüm işlemler ve kullanılan parçalar servisimiz tarafından garantilidir.

Sizinde notebookunuz arızalandıysa, firmamızı 0212 221 52 58 nolu tefondan arabilir veya destek@perpalaptopservis.com mail adresimizden hızlı destek alabilirsiniz.

  • Hp Compaq V6000 Ekran karanlık.
  • Hp Compaq V6000 Ekrana hiç görüntü gelmiyor.
  • Hp Compaq V6000 Görüntü Gelip Bir Süre Sonra Gidiyor.
  • Hp Compaq V6000 Görüntü  Bozuk
  • Hp Compaq V6000 Ekranda çizgiler oluşuyor.
  • Hp Compaq V6000 Elektirik geliyor.Fakat Görüntü Gelmiyor.
  • Hariciye görüntü veriyor.Fakat kendi ekranına görüntü vermiyor.

Hp Compaq V6000 Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri

Notebook Tamir Merkezi
Asus Ultrabook Tamiri
Call Now ButtonBizi Arayın!