Notebook Adaptör

Notebook Adaptör

Notebook Adaptör çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.Notebook Adaptör ile ilgili sorun yaşıyorsanız.Firmamız uyumlu Notebook Adaptör bulmanıza yardımcı olacaktır.

Firmamızda satışı yapılan tüm ürünlerimiz ”AKYÜZ BİLİŞİM” garanti kapsamı altındadır.Bütün adaptörler orjinale en yakın mudail ürünlerdir.

Garanti Şartları : Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler tarafımızdan 1 yıl garantilidir.Ürünün kullanıcı hatası olması, darbe, düşme, deforme olma gibi durumlarda garanti kapsamında girmeyecektir.Kullanıcı hatası dışında olan tüm arızalarda firmamız tarafından aynı gün yenisi ile değiştirilmektedir.

Dilerseniz firmamızda ürünü kontrol ve test ederek teslim alabilirsiniz.

Marka model farketmeksizin tüm modelleri stoklarımızda bulabilirsiniz.

Satışını yaptığımız adaptörlerin uyumlu olduğu markalar;

Acer, Asus, Apple, Casper, Datron, Dell, Fujitsu Siemens, Ibm, Leovo, Hp-Compaq, Toshiba, Sony, Packard Bell, Samsung, Lg, Vestel, Medion, Nec, Exper, Msi, Monster, Arçelik, Grundig

15V-16V-16.5V-18.5V-19V-19.5V-20V

2.1A-2.37A-2.7A-3.16A-3.42A-3.5A-3.65A-4.22A-4.6A-4.7A-4.74A-4.9A-5A-6A-6.3A

30W-40W-45W-60W-65W-75W-85W-90W-120W arası değerlerde olan tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

Notebookunuza uyumlu notebooku bilmiyorsanız.Servisimize mail atabilir veya telefon ile destek alabilirsiniz.Servis personellerimiz notebookunuz ile birebir adaptörü bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Tüm Notebook Adaptör modellerini incelemek için tıklayınız.

Apple Notebook Adaptör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Notebook Adaptör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üretim, Test ve Belgeler : Notebook adaptörleri üretildiği fabrikadan ayrılmadan önce voltaj, amper, watt, sağlamlık, dizayn dahil olmak üzere sıkı kalite kontrolünden geçerler. Görüntülemekte olduğunuz Notebook Adaptörü güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Adaptörlerimizin tümü TSE ve CE Sertifikalıdır. Tüm kontrollerden geçirilmiş olan Notebook Adaptörü T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylıdır.

Call Now ButtonBizi Arayın!