Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Huawei Telefon Tamiri

Premium - Güvenilir - Hızlı

Huawei Telefon Tamiri ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Doğru Yerdesiniz. Huawei Telefon tamiri için tüm servis hizmetlerini sağlıyoruz. Huawei Telefon Tamiri için servisimizden rezervasyon yapabilirsiniz. Servisimizde Huawei Telefon Tamiri eğitimi almış teknisyenler tarafından yapılır. Müşteri tercihine göre, Orijinal veya en yüksek kalitede Muadil yedek parça kullanılmaktadır.

Perpa Laptop Servis, Huawei Telefon Tamir için destek verir.

Perpa Laptop Servis, ekran değişimi, batarya değişimi ve diğer yedek parça arızaları gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis hizmeti sunar. Teknisyenin testlerinden sonra gerekirse aygıtınız teslim alınmaya hazır olduğunda bilgilendirilirsiniz.

Huawei Telefon tamiri fiyat listesi

Huawei Telefon tamiri fiyatlarımız için, sayfa başlığından adımları takip edebilirsiniz. Örneğin yukarıdaki menüden sırasıyla ‘’Telefon – Markanız – Modeliniz – Arızalı Parçanızı ‘’ seçerek istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Huawei‘inizde başka herhangi bir hasar varsa ek ücret alınır.

Tüm fiyatlar Türk lirası cinsindendir ve fiyatlara KDV dahildir. Huawei’nizde servisimizde takılan herhangi bir yedek parçası üretimden kaynaklı arızandıysa Perpa Laptop Servis veya Garantimiz tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklara ek olarak sağlanır.

Onarımlarda her zaman ilk önceliğiniz Orijinal yedek parça kullanmanızı öneririz.

Perpa Laptop Servis, özel servis olarak hizmet vermektedir. Üretici firma tarafından garanti kapsamında olan aygıtlarınız için Huawei yetkili servis sayfasını ziyaret edebilirsiniz.