Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Hakkımızda

Güven = Biz

Firmamız hakkında

İlkelerimizden en önlemlisi %100 sorun çözmektir. Elektronik cihaz ile ilgili sorun çözecek teknik servis ekipmanı, yedek parça ve deneyime sahibiz. iPhone, iPad ve Bilgisayar dahil olmak üzere cihazların onarımında uzmanlaştık. Her geçen gün yeni çözümler için AR-GE yapmaktayız.

Amacımız, teknik servis hizmetini en kaliteli düzeyde, garantili ve en uygun fiyatlar ile çözmektir. Yani bu alanda müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. İşimize bağlılığımız her geçen gün dahada büyümeye devam ediyor. Türkiye ve Yurtdışı bağlantılı şirketlere, tüketicilere ve kurumlara çözümler sağlamaya devam ediyoruz.

Telefon

iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Meizu, Oppo, Vestel, Lg, Sony, Htc, General Mobile

Tablet

iPad, Samsung, Lenovo, Asus

Bilgisayar

Apple, Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, Ibm, Msi, Monster, Samsung, Sony, Microsoft Surface, Casper

Doğanın Pili Bitmesin.

Yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için büyük ilgi gösteren bir şirket olarak eski, kullanılmış pilleri ve parçaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek cihazların ömrünü uzatmak ve iyi durumdaki elektronik cihazların çöpe gitmesini engellemek için onları onarıyoruz. Bu uygulamalar, karbon ayak izimizi en aza indirmemizi sağlar ve doğa üzerinde olumlu etki bırakır.

14 yılı aşkın telefon, tablet ve bilgisayar tamir tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile İstanbul il sınırlarında ki tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Başta Apple Servisi, Acer Servisi, Asus Servisi, Dell Servisi, Hp Servisi, Lenovo Servisi, Ibm Servisi, Msi Servisi, Monster Servisi, Samsung Servisi, Sony Servisi, Microsoft Surface Servisi, Casper Servisi ve birçok markada 14 yıllık tecrübemizle kaliteli hizmet ve yedek parça tedariği yapmaktayız. Özel Servisimiz tüm marka ve modellerde servis bakım ve onarımın yanında çeşitli yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. İstanbul İçinde telefon tamiri, tablet tamiri, notebook tamiri, bilgisayar tamiri, yedek parça satışı, bakım, onarım, tamir vb. Birçok Hizmetimiz vardır.

340000
Müşteri
255
Teklif Verilen
0%
Memnuniyet
0
Hizmet Yılı

Neden Biz?

Akyüz Bilişim, 350.00’den fazla memnun müşterisiyle yaklaşık 14 yıldır 1 numaralı notebook servisi olmuştur. Çalışmalarımıza devam edeceğiz ve müşterilerimiz için harika yenilikler üreteceğiz.

Hızlı Servis

Kaliteli Yedek Parça

Uygun Fiyat

Garanti

Ücretsiz Arıza Tespit

Aygıtınızın arızasının hangi parçadan kaynaklandığını bilmiyorsanız ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

E-Posta Aboneliği

Bizden güncel bildirimler alın!
Please install and activate the "Newsletter" plugin to show the form.