Notebook Tamiri

U

Ücretsiz Arıza Tespit

Tüm arızalarda ücretsiz olarak tespit yapılmaktadır.

~

Garanti

Servisimizde yapılan tüm işler 3 – 6 ay garantilidir.

}

Hızlı Teslimat

Servis yoğunluğuna göre aynı gün veya 1 iş günü sonrası teslim.

En Uygun Fiyat

Alınan hizmette en uygun fiyat garantisi.

Notebook tamiri bilgi, tecrübe ve profesyonel teknik servis cihazları gerektirmektedir.Elinizdeki imkanlar ne kadar iyi olursa okadar sağlıklı ve kalıcı sonuç alabilirsiniz.Tamir esnasındaki en önemli unsur doğru tespit yapabilmektir.Zira yanlış tespit yapılması ciddi ve kalıcı hasarlar bırakabilir.Buda yanlış tespit yapan kişiye ve size yüksek maliyetler çıkarmaktadır.

Notebook Tamiri Perpa

Notebook Tamiri Temel Unsuru

Notebookun arızalı olan parçasını doğru ve kesin olarak tespit yapmaktır.

Notebookların Genel Arızaları

Notebooklar genel olarak donanımsal arıza çıkarmaktadır.Bunlar;

Anakart Besleme Arızası

Besleme arızalarının sebebi bulunduğunuz ortamdaki elektirik hatlarında voltaj yükselmesinden kaynaklanmaktadır.Bunun dışında adaptörünüzde olan kısa devrede bu arızaya sebep olabilir.Ayrıca notebookunuz çalışırken sıvı teması olması ve şase, kısa devre yapmasıda bu arızaya neden olabilir.Anakart besleme arızalarının belirtileri; notebooka hiç elektrik gelmemesi, açılmaması, tetiklememesidir.

Notebooka Elektirk Gelmiyor

 

Chipset Arızaları

Chipset arızalarının en büyük sebebi notebooklarınızın aşırı ısınmasıdır..Fan çıkışları tıkalı olduğundan notebook içerisindeki sıcak havayı dışarı atamamaktadır.İçerideki sıcak hava direkt olarak işlemci ve chipsetlere yönelmektedir.Chipsetler normal çalışma sıcaklığının dışında ısıya maruz kaldığı için ayakları kısa devreye geçmektedir.

Notebook Chipset Tamiri Nasıl Yapılır?

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için servisimizin tavsiyesi düzenli olarak notebook bakımlarını yaptırmanızdır.

Laptop Bakım (Notebook Bakım)

Yedek Parça Arızaları

Genelde darbe, düşme gibi dış etkenlere bağlı oluşmaktadır.Bunlar notebook ekran kırılması, çatlaması, hdd bozulması, kasa kırılması beraberinde getirmektedir.

Servisimizde Notebook Tamiri

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hdd bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Garanti

Notebook tamiri ile alakalı yapılan tüm işlemler ve kullanılan parçalar servisimiz tarafından garantilidir.

Sizinde notebookunuz arızalandıysa, firmamızı 0212 221 52 58 nolu tefondan arabilir veya destek@perpalaptopservis.com mail adresimizden hızlı destek alabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın!