Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Notebook Tamiri 200 TL den Başlayan Fiyatlarla

Notebook Tamiri ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Doğru Yerdesiniz. Notebook Tamiri için tüm servis hizmetlerini sağlıyoruz. Laptop tamiri, adresinizden teslim alıyor ve işlem sonrası tekrar teslim ediyoruz. Hemen notebookunuzun markasını ve modelini seçip arızalı olan parçayı belirterek tahmini fiyat alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz anında dönüş sağlayacaktır.

Notebook Tamiri hizmetimiz nasıl mı ilerliyor? Alnında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan tespite ve fiyatına onay vermeniz durumunda, onarılan cep telefonunuz adresinize geri teslim edilecektir.

Notebook Tamiri hizmetlerimiz arasında anakart tamiri, chipset değişimi, sıvı teması onarımları, yazılım desteği, ısınma problemleri, ekran kartı değişimi, işlemci değişimi, ram upgrade, ssd hard disk, notebook hızlandırma, şarj soketi değişimi, kasa menteşe tamiri ve yedek parça satışı ve satış sonrası desteği profesyonel şekilde yapmaktadır.

Yedek Parçalarımız; Ekran, Batarya, Klavye, Kasa, Menteşe, Fan, Usb Girişi, Vga Soketi, Hdmi soketi, Ethernet Girişi, Ses Jackı, Type-C Girişi, Ram, SSD Harddisk, Lcd Kablo, Webcam Kamera, Touchpad

Bize mail gönderin veya 0212 221 52 58 numaralı telefonu arayın 09:00 – 19:00 Açık Perpa Notebook Tamircisi.

Notebook tamir sektöründe yaşanan olumsuzluklara karşı en önemli prensibini güvenilirlik olarak seçmiştir.

Notebook Tamiri için güvenilir bir Notebook servisi arıyorsanız doğru adres Perpa Laptop Servis.

Notebook Tamirinde Kaliteli Parça Kullanmak Neden Önemli?

Hepsinden önce alanında uzman, profesyonel cihazlar kullanan, samimi ve güven veren iyi bir teknik servis hizmeti sağlayan firma bulabilmektir. Her zaman tamir işlemlerinde ORJİNAL parça kullanılmasını tercih edin. Fakat orijinal parça kullanılmasının maliyetleri çok yüksek olduğu için A standart (Orijinal kalitesine en yakın muadil parça) maliyet açısından önemli rol oynamaktadır.

Notebook Tamir Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Notebooklar kullanım koşullarına bağlı çeşitli arızalar vermektedir. Tespit sonrasında arızalı parça ve parçaların sayısına ve çeşitlerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Notebook tamirinde fiyatlar aşağıdaki etkenlere göre farklılık göstermektedir ;

  • Marka / Model
  • Tespit Edilen Arıza
  • Kullanılan Yedek Parça
  • Servis Hizmetinin Şekli ve Süresi

Notebook tamiri bilgi, tecrübe ve profesyonel teknik servis cihazları gerektirmektedir. Elinizdeki imkanlar ne kadar iyi olursa bir o kadar sağlıklı ve kalıcı sonuç alabilirsiniz. Tamir esnasındaki en önemli unsur doğru tespit yapabilmektir. Zira yanlış tespit yapılması ciddi ve kalıcı hasarlar bırakabilir. Bu işlem yanlış tespit yapan kişiye ve size yüksek maliyetler çıkarmaktadır.

Notebook Tamiri Perpa

 

 

 

 

 

 

Notebook Tamiri Temel Unsuru

Notebookun arızalı olan parçasını doğru ve kesin olarak tespit yapmaktır.

 

Notebookların Genel Arızaları

Notebooklar genel olarak donanımsal arıza çıkarmaktadır. Bunlar;

 

Anakart Besleme Arızası

Besleme arızalarının sebebi bulunduğunuz ortamdaki elektrik hatlarında voltaj yükselmesinden kaynaklanmaktadır. Bunun dışında adaptörünüzde olan kısa devrede bu arızaya sebep olabilir. Ayrıca notebookunuz çalışırken sıvı teması olması ve şase, kısa devre yapması bu arızaya neden olabilir. Anakart besleme arızalarının belirtileri; notebooka hiç elektrik gelmemesi, açılmaması, tetiklememesidir.

Notebooka Elektirk Gelmiyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chipset Arızaları

Chipset arızalarının en büyük sebebi notebooklarınızın aşırı ısınmasıdır. Fan çıkışları tıkalı olduğundan notebook içerisindeki sıcak havayı dışarı atamamaktadır. İçerideki sıcak hava direkt olarak işlemci ve chipsete yönelmektedir. Chipset normal çalışma sıcaklığının dışında ısıya maruz kaldığı için ayakları kısa devreye geçmektedir.

Notebook Chipset Tamiri Nasıl Yapılır?

 

 

 

 

 

 

 

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için servisimizin tavsiyesi düzenli olarak notebook bakımlarını yaptırmanızdır.

Laptop Bakım (Notebook Bakım)

 

 

 

 

 

Yedek Parça Arızaları

Genelde darbe, düşme gibi dış etkenlere bağlı oluşmaktadır. Bunlar notebook ekran kırılması, çatlaması, hard disk bozulması, kasa kırılması beraberinde getirmektedir.

 

Servisimizde Notebook Tamiri

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır. Tüm cihazlarınıza titizlikle müdahale edilmektir. Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir. Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

 

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır. Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hard disk bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

 

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızın üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

 

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır. Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır. Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır. Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

 

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır. Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

 

Garanti

Notebook tamiri ile alakalı yapılan tüm işlemler ve kullanılan parçalar servisimiz tarafından garantilidir.

 

Sizin de notebookunuz arızalandıysa, firmamızı 0212 221 52 58 numaralı telefondan arayabilir veya destek@perpalaptopservis.com mail adresimizden hızlı destek alabilirsiniz.