iPad 2 Ekran Tamiri

 

 

 

 

 

 

iPad 2 Ekran Tamiri

iPad 2 inizin lcd ekranımı kırıldı?

Servimiz bu arızayı giderebilir.iPad 2 Ekran Tamiri ‘nde, ekranın kırılması, çatlaması veya parçalanması bizim için bir sorun oluşturmayacaktır. iPad 2 ekran değişimleri firmamız tarafından orjinali gibi yapılacaktır.Stoklarımızda tüm ipad modellerinin lcd ekranı bulunmaktadır.Servisimizde arıza tespit ve fiyatlandırma işlemi ÜCRETSİZ yapılmaktadır.Onay verdiğiniz iPadleriniz 1 gün sonra teslim edilmektedir.Diğer iPad 2 arızalarını incelemek için tıklayız.

Tecrübesiz onarım personeli cihazınıza kalıcı zararlar verebilir. Firmamız iPhone ve iPad lcd ekran tamirini çok sayıda yapmıştır.Bu alanda ciddi tecrübeye ve ekipmanlara sahiptir.

Tüm iPhone ve iPad lcd ekran değişimleri firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamında olan ürünlerinizde herhangi bir arıza olması sonucunda(kullanıcı hatası, kırılma veya darbe hariç) firmamız tarafından birebir değişim yapılmaktadır.Kullandığımız parçalarımız orjinal veya orjinale eş değer muadil ürünlerdir.Kesinlikle kalitesiz ürünler kullanılmamaktadır.Lcd ekranı değişen iPad veya iPhonlarınızda görüntü ve renk kaybı yaşamazsınız.Onarım sonrası bütün iPhone ve iPadleriniz sıkı testler sonucu size teslim edilmektedir.Bunlar; pixel testi, görüntü parlaklık ve renk testleridir.

Bu onarım kendim yapabilirmiyim?

iPad 2 Ekran Tamiri çok zor olacaktır.Nedeniyse, bu işlem hem çok tecrübe gerektirir.Hemde ihtiyacınızı görebilecek araçlarınızın çok iyi olması gerekir.Yapacağınız en ufak bir hata size daha fazla maliyetler getirebilir.Yada kalıcı hasarlar bırakabilirsiniz.

Tamir sonrası geri gönderimde herşeyi test ediliyormu?

Müşterilerimizin ürünleri ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, çünkü biz işimizi çok ciddiye alıyoruz.Cihazlar üzerinde büyük bir titizlikle çalışılıyoruz. iPad tamiri alanında her geçen gün yeni entegre ve çip gibi parçalarını tedarik ediyoruz.Servisimizde onarım gören ürünlerinizi teslim etmeden önce bütün fonksiyonlarını kontrol ederek teslim ediyoruz.

iPad2 inize ait arızalı parçanın onarımı için ”ipad tamir fiyaları” bölümünden öğrenebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetler hakkında herhangi bir sorunuz varsa ya da sitenin iletişim kısmını arıyorsanız. Şunları yapabilirsiniz. İletişim, Ayrıca bize destek@ipadtamir.org ve 0212 221 52 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

iPad 2 Dokunmatik ÖnCam Değişimi
iPad 2 Arka Kamera Değişimi
Call Now ButtonBizi Arayın!