Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

 iPad Tamiri

iPad, Apple firmasının ürettiği tablet pc modelinin en gelişmiş halidir.iPod özelliklerini içerisinde barındıran ipad, ekranının büyük olması, yazıcıdan çıktı alabilmesi, resim ve video oynatması gibi artılarından dolayı daha çok tercih ediliyor.iPadler günlük kullanımda büyük kolaylık sağlamasının yanında arızalarıda beraberinde getirmiştir.

iPad Tamiri, çok ince işcilik isteyen bir iştir.Komple kasaya pressli dokunmatik ekranı sökerek işe başlamanız gerekiyor.Fakat gözüktüğü kadar kolay bir iş değildir.Çünkü dokunmatik ekranı sökebilmeniz için gerekli ekipmanlara ihtiyaç vardır.Bu ekipmanların kullanımı bir okadarda zordur.Dokunmatik sökerken wifi kablosunun kopması, butonların filmlerinin kopması ve anakartın hasar görmesi çok büyük bir ihtimaldir.

iPad arızalarının genel sebebi dış etkenlere bağlıdır.Düşmesi, darbe alması halinde kasa deformasyonu, dokunmatik kırılması, ekran kırılması oluşuyor.Bu sorunlarda ürünün yetkili servise gitmesinde garanti kapsamında işlem yapılmaktadır.Yetkili servislerde bu arızaların onarım ücreti çok fazladır.Servisimiz bu konuda size destek sağlamaktadır.

iPad Tamirinde Kullanılan Parçalar

Siz müşterilerimizin isteğine göre orjinal ve ++A kalite muadil ürünler kullanılmaktadır.Kullandığımız parçalarda kesinlikle dokunmatik kaybı yaşamazsınız.Firmamızın garantisindedir.

iPad Tamiri Ne Kadar Sürüyor?

iPad tamiri servisimizde ortalama 1 saat sürmektedir.Fakat bu süre dışında ne kadar fazla presste kalırsa, okadar sağlıklı sonuç vermektedir.

Servisimizdeki iPad Tamiri Örnekleri

iPad Batarya Değişimi

iPad Batarya Değişimi Örneği

 

 

 

 

 

 

 

iPad Dokunmatik Değişimi

iPad Dokunmatik Ekran Değişimi Resmi

 

 

 

 

 

 

 

 

iPad Ekran Değişimi

iPad Ekran Değişimi Resmi

 

 

 

 

 

 

 

 

iPad Anakart Tamiri

iPad Tamiri Örneği

 

 

 

 

 

 

 

Tel: 0 (212) 221 52 58

e-Mail: destek@ipadtamir.org