Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
74 / 100

Tüm Marka ve Model Laptop Tamir ve Bakım Servisi

                İnsanlar bilgisayar tamirlerinde ilk olarak güvendikleri ve tanıdıkları yetkili servislerle çalışmak isterler. Bilgisayarlarımız bizler için çok önemlidir ve herkese emanet edemeyiz. Bilgisayar tamiri konusunda da oldukça hassas davranıp işi en güvenilir olanlara teslim ederiz. İşte bu noktada bilinmesi gerekir ki Laptoplarınız sizin kadar bizim için de çok önemlidir. Laptop Tamirlerinizde laptoplarınızın bakım ve onarımlarını sizlerin ise güvenini kazanmayı hedefleriz.

Laptop Tamiri

hizmetlerimizde model ve marka farkı olmaksızın her sorunu onaran yetkili servisimizle hizmetinizdeyiz. Perpa Laptop Tamiri servisimizde en donanımlı ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile birlikte sizlere hizmetler vermekteyiz. Yetkili servisimiz olarak laptoplarınızın tamirlerinden itibaren donanımsal ve yazılımsal tüm arızalarınızda sizlere garanti vermekteyiz.

Perpa Laptop Tamiri

Laptop Tamiri ve onarımında en önemli konulardan birisi ise gizliliktir. Gizlilik ve güven sistemi içerisinde teknisyenlerimiz verilerinizi ve kimlik bilgilerinizi iş ahlakı olarak gizli tutmayı esas almaktadırlar. Perpa Teknik Servisimiz olarak karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda anakart, ses kartı, ram, işlemci, monitör, harddisk ve birçok iç donanım arızasında sizlere Laptop Tamiri olarak hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz. Perpa Laptop Tamiri Firmamız olarak son teknolojiye sahip onarım ekipmanları ile çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Perpa Laptop Tamiri Yetkili servisi

Servislerini en detaylı ve hassas biçimde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Perpa Laptop Tamiri Yetkili servisi olarak İstanbul içerisinde bulunan tüm ürünlerinizi aynı gün içerisinde evlerinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

 

Peki, Laptop Tamir İşlemlerinizi Nasıl Yürütmekteyiz?

  1. Ürün Kabulü;

Laptopunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz ile sizler adına kayıt işlemleri başlatmaktayız. Laptopunuzun modeli, seri numarası gibi önemli bilgileri işleme alınarak onarımsal hataları veya sizlerin bahsetmiş oldukları unsurlar yazıma eklenir ve bu sayede ürününüzü onarım için kabul etmiş oluruz.

  1. Arıza Tespiti;

Laptopunuzun arızası herhangi ücret talep edilmeden uzman ekiplerimiz tarafından incelenmeye alınır. Arıza tespiti yapılan ürünleriniz analiz edilerek arızaları hakkında rapor tutulur.

  1. Arıza Tespit Raporu;

Arıza tespit işlemleri sonucunda sizlere e-posta ve yahut telefon kanalları ile arıza tespit raporu iletilir. Arıza tespit raporu içerisinde ise Laptopunuzun genel durumu arıza kaynağı ve çözümü hakkındaki tüm bilgiler sizinle şeffaf olarak paylaşılır. Rapora ek olarak fiyat tarifesi de sizinle paylaşılır ve sizlerin isteğine sunulur.

  1. Onaylama;

Arıza tespit raporumuz elinize ulaştığı anda işleme alınmaktadır. Onayınızı verdiğiniz durumda hemen onarım işlemlerine başlanır ve mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim hizmeti sağlanır.

  1. Garanti;

Laptop Tamirlerimiz ile ilgili yapmış olduğumuz tüm onarımlarda ve onarımların sonrasında siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak adına garanti hizmeti veriyoruz.

Laptopunuz mu arızalandı veya bakım zamanı mı yaklaştı öyleyse hemen Perpa Laptop Tamiri yetkili servisimize gelin ve bizlerden destek alın.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!