Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

iPhone 4s Batarya Pil Değişimi

Üretimi yapılan tüm iPhone 4s piller belirli bir ömre sahiptir.Bu süre pilin kullanımı ile, kullanılan şarj aletleri ve iphonunuzun kullanım ayarlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Servisimiz iPhone 4s Batarya-Pil Değişim hizmeti sağlamaktadır.Kullanılan ürünlerimiz sıfır, orjinal ve yeni üretim tarihli taze bataryadır.Rafta uzun süre bekleyen pilleri kullanmamanızı önermekteyiz.

Model Numaraları : A1431, A1387, A1387

Servis Süreci

iPhone 4s Batarya Pil Değişimi servisimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılmaktadır.İsterseniz servisimizden randevu alarak ofisimizde bekleyerek 1 saat içerisinde teslim alabilirsiniz.

Garanti Süresi

Servisimizde yapılan iPhone 4s Batarya Pil Değişimi 3 ay garantilidir.Kullanılan batarya-pillerimiz ORJİNAL dir.(Kullanıcı hatası olmaması durumunda aynı gün yenisi ile birebir değişim yapılmaktadır.)

 

Pil Bakımı / İpuçları:

 • iPhone 4s akıllı telefonunuzu kesinlikle orjinal adaptör ile şarj ediniz.
 • Pili ilk satın aldığınızda 10-20 saat kesintisiz şarj edin. Sağlıklı şarj talimaları için kullanım kılavuzundan bilgi alabilirsiniz. İçerisindeki şarj edilebilir piller tam dolmalıdır. – Tam şarj ettikten sonra tamamen boşaltılmalıdır. – Pilinizin tam kapasiteye ulaşması için bu işlemi 2-4 kez yapmalısınız.
 • Serin, kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin.
 • Kısa devre yapmayın. Bir kısa devre pil için ciddi hasara neden olabilir.
 • Nem veya yağmura maruz bırakmayın.
 • Tam olarak şarj olduğunda pil uzun süre için takılı bırakmayın
 • Pil şarjı sıcaklıklarda daha verimlidir. Şarj sırasında uygun ortam sıcaklığı 86 ° F (30 ° C) 50 ° C (10 ° C). Ortam sıcaklığı 95 ° F (35 ° C) üzerine çıkarsa şarj verimliliği önemli ölçüde azalır ve bu nedenle düşük şarjlı pil kapasitesi olabilir.
 • Pilinizi aşırı ısıya maruz bırakmayın

Daha once kullandığınız boş pili çöpe atmayınız. Bir pil geri dönüşüm kutusuna atınız. Bozuk pilleri çevre dostu olarak ortadan kaldırın.

Fiyat

 

iPhone 4s Batarya Pil Değişimi

 

 

 

 

 

 

 

iPhone 4s Batarya Pil Tamiri ile En Çok Aratılan Kelimeler

 • iPhone 4s Batarya Tamiri
 • iPhone 4s Pil Tamiri
 • iPhone 4s Batarya Süresi Azaldı
 • iPhone 4s %30 da kapanıyor
 • iPhone 4s Pil Geç Şarj Oluyor
 • iPhone 4s Pil Kullanım Süresi Azaldı

iPhone Batarya Tamiri için Telefonumu Size Nasıl Ulaştırabilirim?

Perpa iPhone Teknik Servisi, telefonunuzu bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki telefonlarınızı adresinizden teslim alıyoruz.İşlem sonrası geri teslim ediyoruz.

Perpa iPhone Servisi olarak bütün iPhone modelleri için tüm teknik servis hizmetini veriyoruz. Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!

Perpa iPhone servisi olarak, ekran değişimi, kasa, kamera, şebeke, şarj soketi, buton, yazılım arızası tamiri servisi, onarımı, değişimi ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Perpa iPhone Servisi tamir için garanti ve işlem süreci ?

Firmamızda yapılan tüm işlemler için 3-6 ay arasında garanti verilmektedir .Telefonunuz servisimize teslim edildiğinde aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak tarafınıza bildirilecektir. Onay verdiğiniz takdirde işleme alınıp. Bir sonraki gün teslim edilecektir. Onay vermemeniz halinde hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Servisimizde iPhone Tamiri :

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, iPhone tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz iPhone tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki iPhone tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

iPhonunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.iPhonunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, içerisindeki önemli data bilgileri ve aksesuar bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

iPhonunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak iPhonunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen iPhone Telefonunuzun raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz telefonunuz hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz telefonlarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.