Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri

74 / 100

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri Nerede Yaptırabilirim?, iPhone 6 Plus Ekran Tamiri Fiyatı Nekadar?, iPhone 6 Plus Ekran Tamiri Kaç Saat Sürer? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız.Firmamız size yardımcı olacaktır.

Akıllı telefonlar arasında en çok kullanılan ve talep edilen bir model olarak bilinen iPhone, hayatımıza bir çok kolaylıklar getirmiştir.Fakat sıkça kullanılan iPhone akıllı telefonlar servis isteğinide yanında getirmiştir.Bir çok kullanıcı iPhone Telefon arızalarını hızlı ve uygun fiyatlı tamir ettirmek ister.Ayrca tamir esnasında kullanılan parçaların orjinal ve sıfır olamaması çok önemlidir.Parçaların kalitesi düşük olması size hem zaman hemde maliyet açısından olumsuz olarak yansıyacaktır.Kalitesi düşük yan sanayi ürünlerde ne gibi problemler yaşanmaktadır;

Dokunmatik Hassasiyeti Zayıflamaktadır.

Dokunmatik Kaybı Yaşanmaktadır.

Ekran Bloğunda Zamanla Açılmaktadır.

Ekran Renk ve Işığı Zayıf Aydınlatmaktadır.

Renkler Canlı Olmamaktadır.

Bu gibi problemlerin olamaması için servisimiz kesinlikle ORJİNAL ekran önermektedir.Aynı zamanda kırılmaz ekran koruyucuları kullanmanızı tavsiye ederiz.

iPhone 6 Plus telefonun darbe, düşme ve sıvı teması sonucu ekranları hasar görmektedir.Hasar gören ekranlarınız komple blok olarak değiştirilmektedir.iPhone 6 Plus’da diğer serilerde olduğu gibi dokunmatik+ekran beraber olarak gelmektedir.Yani dokunmatik öncamınız çatladı.Fakat iç ekranınız ve görüntünüz sağlam olsa bile komple değiştirilmektedir.

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri ve Montajı Kaç Saat Sürer?

Değişim işlemi için yeterli bilgi, tecrübe ve ekipmalara sahip değilseniz.Bu işlemi teknik servis hizmeti ile alınız.Çok hassas ve özel cihazlar olduğu için işlem sırasında başka parçalara zarar verme olasılığınız çok yüksektir.Servisimizde iPhone 6 Plus Ekran Değişimi 1 saattir.Servisimizde profesyonel cihazlarımız ve uzman ekibimiz tarafından müdehale edildiği için telefonunuzu servisimizde bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Servisinizde Kullanılan Yedek Parçalarınız Orjinalmi?

Servisimizde kullanılan ekran+dokunmatik+öncam orjinal ve sıfırdır.

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri için Garantisi Nekadar?

Firmamız tarafından satışı yedek parçalar 1 yıl garantilidir.Kullanıcı hatası(darbe,düşme,çatlama,kırılma,sıvı teması) olmaması durumunda aynı gün yenisi ile birebir değişim yapılmaktadır.

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri Nerede Yaptırabilirim?

Servisimiz bu konuda size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.Sizinde iPhone 6 Plus teknik servis hizmeti ve yedek parçasına ihtiyacınız varsa, servisimize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Akyüz Bilişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:10-11-12 No:1482 Okmeydanı-Şişli/İSTANBUL

0212 221 52 58

destek@perpalaptopservis.com

Telefonumu Size Nasıl Ulaştırabilirim?

Firmamız İSTANBUL içerisindeki ürünlerini adresinizden teslim almaktadır.Onarımı biten telefonunuzu tekrar adresinize teslim etmektedir.İstanbul dışındaki telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri Fiyatı Nekadar?

Orjianal ve Sıfır Ekran Fiyatı 600TL(+KDV)’dir.Montaj Dahildir.

En Çok Arama Yapılan Kelimeler;

  • iPhone 6 Plus Ekran Kırılması
  • iPhone 6 Plus Ekran Kırık
  • iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı
  • iPhone 6 Plus Ekran Çatladı
  • iPhone 6 Plus Ekran Çalışmıyor
  • iphone 6 Plus Ekran Gelmiyor
  • iphone 6 Plus Ekran Kırmızı

iPhone 6 Plus Ekran Tamiri

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!