Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Laptop Bakım-Notebook Bakım

72 / 100

Laptop Bakım-Notebook Bakım

 Notebook bakımı virus tarama, fan kontrol, ısı kontrol, klavye araları temizleme, işlemci termal macun yenileme, bakımı şirketimizde uygun bir ücretle yapılmaktadır.
Notebooklar genelde bakımsızlıktan dolayı çabuk bozulabiliyor.Bozulma nedenleri genelde tozlu yerde kullanmak notebook fanlarının rahat hava almayacağı yerlerde durması gibi. Bunu için size tavsiyemiz makul ücretlere notebook soğutucuları almanızı tavsı ye ederiz ve garanti süresi bitmiş notebooklarınızı bakım yaptıracak yerlere götürmenizi önemli tavsiye ederiz.

Isınan ve çalışma esnasında kapanan notebooklarınızın bir an önce fan bakımlarını yaptırmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.Aksi takdirde ısınmadan ve ansızın kapanmadan dolayı notebookunuzun anakartı, chipseti ve harddiski ciddi zararlar alabilir.

 Laptop Bakım (Notebook Bakım)

 

 

 

 

Laptop Bakım-Notebook Bakım, için Bilgisayarımı Size Nasıl Ulaştırabilirim?

Perpa Bilgisayar Teknik Servisi, notebookunuzu bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki notebooklarınızı adresinizden teslim alıyoruz.İşlem sonrası geri teslim ediyoruz.

Perpa Notebook Servisi olarak bütün Notebook modelleri için tüm teknik servis hizmetini veriyoruz. Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!

Perpa bilgisayar servisi olarak,  onarım – değişim ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Perpa Bilgisayar Servisi tamir için garanti ve işlem süreci ?

Firmamızda yapılan tüm işlemler için 3-6 ay arasında garanti verilmektedir .Notebookunuz servisimize teslim edildiğinde aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak tarafınıza bildirilecektir. Onay verdiğiniz takdirde işleme alınıp. Bir sonraki gün teslim edilecektir. Onay vermemeniz halinde hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Servisimizde Notebook Tamiri :

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİMNotebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz Notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki Notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, içerisindeki önemli data bilgileri ve aksesuar bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak Notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen Notebook raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebookunuz hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!