Ücretsiz Analiz Neleri Kapsar

1. Perpa Laptop Servis’in ücretsiz analiz hizmeti, diskinizin sorununu ücretsiz tespit yapılmasını içerir.

2. Analiz süresi diskin kapasitesi, sorunun büyüklüğü ile doğru orantılıdır, donanımsal sorunlarda en az 1 iş günü, yazılımsal sorunlarda ise en az 2 yada 3 iş günüdür.

3. Sabit disk ya da medyanın elden yada kargo ile teslim alınması ile başlar ve analiz için ücret talep edilmez. Gsm numaranıza bir takip no ve şifre iletiyoruz. Veri güvenliği açısından şifre ve takip numarasını kimse ile paylaşmayınız. perpalaptopservis.com bu linkten size gönderilen takip no ve şifre ile diskinizi yada medyanız hakkında yapılan ve yapılacak işlemleri, ne gibi ışlemler yapıldığı, kurtarılma süresini, kurtarılan yada kurtarılacak verilerin bir ekran görüntü listesini vede kesin bir fiyat teklifi sunuyoruz fiyat teklifimizi kabul ederseniz verileriniz kurtuluyor ve ödemesini yaptıkdan sonra teslim alıyorsunuz. Hatta aynı linkden verileri bilgisayarınıza download yapabilirsiniz Fiyat teklifimizi kabul etmez iseniz hiç bir ücret ödemeden geri iade alabilirsiniz. Verileriniz kurtulmadığı takdirde yine hiç bir ücret ödemeden geri iade alabilirsiniz.

4. Diskinizin kesin sorununu, kurtarılama süresini bilemediğimizden dolayı sizlere şu an için ortalama fiyat, aşağı yukarı bir fiyat vermemiz yanıltıcı olacaktır. Fiyatlar hakkında fikir verme açısından info@perpalaptopservis.com adresine mail atabilirsiniz.

5.Diskiniz yada medyanız hakkındaki kesin sonuç analizden sonra belli olacaktır. Analiz süresince diskinizi yada medayınızı webten takip edebilirsiniz.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Perpa Laptop Servis Veri Kurtarma

Laptop bilgisayarıma ne kadar ram ekleyebilirim? (Notebook Memory Upgrade)
HDD Veri İmha, Yok Etme, Silme Hizmetleri