Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Perpa Notebook Tamir

Perpa Notebook Tamir

Firmamız Akyüz Bilişim, siz değerli müşterilerimize kendi yerinde ve kendi bünyesinde tamir hizmeti vermekten gurur duyuyor.Notebooklarınızın arıza tespiti ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.Kullandığımız parçalar(chipset, entegre ve tüm yedek parçalar) garantili ve sıfırdır.

Perpa Notebook Tamir firması olarak, notebooklarınızı her bilgisayarcıya ve servise teslim etmemenizi öneririz.Tamir hizmeti bilgi, tecrübe ve profesyonel cihazlar gerektiren bir işlemdir.Yapılacak en ufak bir hata notebookunuzu kullanılmaz hale getirebilir.Buda size zaman kaybının beraberinde çok yüksek maliyetler getirecektir.

Perpa notebook tamir denildiğinde akla ilk gelen firma olan AKYÜZ BİLİŞİM, size değerli müşterilerimez kaliteli tamir ve servis hizmeti sağlamaktadır.

Sıkca Sorulan Sorular?

Neden Biz?

Firmamız notebook tamir hizmetini kendi bünyesinde yapmaktadır.(Yani aracı firma değiliz.Notebookunuzu başka servislere teslim edip.Arada komisyon kazanmıyoruz.)

Arıza Tespit için Ücret Alıyormusunuz?

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun ÜCRETSİZ tespit yapılmaktadır.(Onay vermediğiniz onarımlar için kesinlikle ücret talep edilmemektedir.)

Kullandığınız Parçalar Yeni ve Orjinalmi?

Anakart arızalarının onarımlarında kullanılan parçalarımız Sıfır ve Orjinaldir.

Yapılan İşleme Ne Kadar Garanti Veriyorsunuz?

Notebook anakart tamirinde yapılan işlemlere 6 ay garanti vermekteyiz.Garanti kapsamında gelen cihazlarınızı 1 iş gününde geri teslim etmekteyiz.

Notebook Anakart Tamiri Fiyatlarınız Ne Kadar?

Arızalı notebookların hasar gören entegre ve chipset modeline göre değişmektedir.Tamir fiyatlarımız 120TL ile 250TL(+KDV) dir.

Notebook tamiri ile ilgili tüm sorularınız için maille veya telefonla destek alabilirsiniz.

Akyüz Bilişim – Perpa Laptop Servis

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:10-11-12 No:1482 Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL

Telefon : 0212 221 52 58

e-Mail : destek@perpalaptopservis.com