Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Toshiba Satellite L50-B Anakart Tamiri

67 / 100

Toshiba Satellite L50-B Anakart Tamiri

Toshiba Satellite L50-B Anakart Tamiri
Toshiba firmasının ürettiği L50-B serisinin kronik arızası ekran kartı arızasıdır.Toshiba Satellite L50-B kullanıcıların notebooklarında görüntü gelmeme gibi şikayetleri mevcuttur.

Toshiba Satellite L50-B Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?

Ekran kartı chipset(çip) tamiri yapılabilmesi bga makinası gereklidir. Bu serilerde notebookun üzerindeki kendi çipinin tamiri mümkün değildir. Eski çip sökülüp yerine yeni chipset kullanılması gereklidir. Firmamızda bu seriler için orjinal ve sıfır chipset kullanılmaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 ay garantilidirTamir süresi 1 iş günüdür.
Bazı teknik servisler bu arızada yanlış parçalara müdehale etmektedir. Tamir konusunda uzman olmayan kişilere/firmalara notebookunuzu emanet etmeyeniz. Aksi takdirde notebookunuz ciddi hasarlar alacaktır. Hatta yanlış müdehale sonucu notebookunuz kullanılmaz hale gelecektir.

Toshiba Satellite L50-B Anakart Tamiri için notebookumuzu size nasıl ulaştırabilirim?

İstanbul içerisindeki notebooklarınızı gezici servis aracımız ile adresinizden aldırabiliriz.İşlem süreci size bildirilerek işlem yapılmaktadır.İşlem sonucu tekrar adresinize teslim edilmektedir.Ayrıca İl dışındaki notebookunuzu kargo ile firmamıza gönderebilirsiniz.Ürün gönderilirken kargo ödemesi yapılarak gönderilmesi gerekiyor.Ürün onarımı yapıldıktan sonra kargo ücreti firmamıza aittir.

Firmamızda Notebook Tamiri İşlem Süreci

Firmamız AKYÜZ BİLİŞİM, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul
Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hdd bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit
Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama
Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay
Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.
Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Garanti
Notebook tamiri ile alakalı yapılan tüm işlemler ve kullanılan parçalar servisimiz tarafından garantilidir.

Sizinde notebookunuz arızalandıysa, firmamızı 0212 221 52 58 nolu tefondan arabilir veya destek@perpalaptopservis.com mail adresimizden hızlı destek alabilirsiniz.

• Toshiba Satellite L50-B Ekran karanlık.
• Toshiba Satellite L50-B Ekrana hiç görüntü gelmiyor.
• Toshiba Satellite L50-B Görüntü Gelip Bir Süre Sonra Gidiyor.
• Toshiba Satellite L50-B Görüntü Bozuk
• Toshiba Satellite L50-B Ekranda çizgiler oluşuyor.
• Toshiba Satellite L50-B Elektirik geliyor.Fakat Görüntü Gelmiyor.
• Hariciye görüntü veriyor.Fakat kendi ekranına görüntü vermiyor.