Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58

Adalar Cep Telefon Tamiri

73 / 100

Adalar Cep Telefon Tamiri işinde eğitimli, konularında uzman personeli ve son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz. Adalar Cep Telefon Tamiri, Telefonun marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm servis, Adalar Cep telefon ekran değişimi, Adalar Cep telefon batarya değişimi, Adalar Cep telefon anakart tamiri, Adalar Cep telefon sıvı teması, Adalar Cep telefon servisi, Adalar telefon tamiri vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktadır. Cep Telefonlarımızda çıkan en ufak sorundan ciddi problemlere kadar her türlü sorunu servisimizde halledebiliriz.

Cep Telefonların belirli kullanım süresi sonunda arızalanan parçasını değiştirmeniz gerekmektedir, zamanı gelince yaptırılmayan yedek parça değişimi hem telefonun daha büyük sorunlarla karşılaşmasına hem de telefon sahiplerinin can güvenlikleri açısından sorunlara neden olabilir.

Adalar Cep Telefon Servisi

Telefonun onarımı bittikten sonra detaylı inceleme için telefon tamirde bulunan bir yetkiliyle telefonun testini yapmalıyız. Telefondaki sorunun tam olarak giderildiğinden emin olmadan ödeme işlemini yapmamalıyız. Telefonu teslim alırken gerekli evrakları telefon servisi yetkilisinden istemeyi kesinlikle unutmayınız ileride yapılan onarımdan dolayı bir sorun meydana gelirse elinizde bir belgenin bulunması sizin açınızdan yaralı olacaktır.

Telefon hesap şifrelerinizi asla 3.şahıslarla paylaşmayınız. Yukarıda belirttiğimiz unsurlara dikkat edilmesi hem telefonunuz hem de sizlerin sağlığı açısından son derece önemlidir.

Telefonunu tamircilere götüren çoğu kişi yetkililer tarafından aldatılmıştır. İşin acı yanı birçok kişi aldatıldığının bile farkında değildir. Çünkü çoğu kişi telefonlardan meydana gelen arızanın teknik nedenleri ve nasıl tamir edilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi değildir.

Bu nedenle telefon tamircileri genellikle olmayan arızaları varmış gibi anlatıp daha çok para almaya çalışırlar. Hatta sağlam parçalar dahi arızalı denilerek değiştirilmektedir. Daha sonra bu parçalar diğer müşterilere satılmaktadır. Telefon tamir sektöründe yaşanan bu olumsuzluklara karşı en önemli prensibini güvenilirlik olarak seçmiştir.

Telefonunuzda meydana gelebilecek her türlü yazılımsal / donanımsal arızayı en hızlı ve ekonomik şekilde gidermekteyiz. İşinde uzman tamir ustalarımız arıza tespitini yaptıktan sonra size arızanın neden kaynaklandığı konusunda bilgi verecek ve yapılması gereken işlem veya işlemleri size anlatacaktır. Yapılması gereken işlemlerin fiyatını muhasebe servisimizden öğrenebilirsiniz.

Adalar Cep Telefon Tamiri, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 09:00 – 19:00 saatleri arasında telefon tamir hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde hızlı onarım olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş ekipman, yedek parça ve ekip bilinciyle çalışmaktayız. Telefon tamiri ve yedek parça değişim işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Ekipmanlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş profesyonel ve güncel cihazlar olup tamir esnasında telefonunuza zarar verilmesinin tamamen ortadan kaldırıyoruz. Arayın farkımız ortaya çıksın.

Telefon, Tablet veya Bilgisayarınızla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir mesaj gönderin veya 0212 221 52 58 numaralı telefonu arayın 09:00 – 19:00 Açık İstanbul Telefon, Tablet ve Notebook Tamircisi.

Nasıl Çalışırız?

Hızlı, Güvenli ve Uygun Fiyatlı

TESLİM

Adresinizden Teslim Alıyoruz

TESPİT

Ücretsiz Arıza Tespit Yapıyoruz

ONAY

Adresinize Geri Teslim Ediyoruz

Bizi Seçmenizi Gerektiren 4 Neden

AK100, en güvenilir onarım uzmanıdır. Kesin çözüm sunmak için öncelikle arıza tespiti yapılması gerekir. Kırık ekran onarımları, kullanım ömrü bitmiş piller için pil değişimini ve yedek parça değişimini servisimizde 60 dakikada yaptırabilirsiniz.

 • Orjinal ve Muadil Parçalar
 • Uzun Garanti
 • Uygun Fiyat
 • Hızlı Servis

Cep Telefonunda Neleri Onarıyoruz?

Sınır tanımıyoruz
 • EKRAN DEĞİŞİMİ
 • BATARYA DEĞİŞİMİ
 • ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ
 • HOPARLÖR DEĞİŞİMİ
 • MİKROFON DEĞİŞİMİ
 • ARKA KAMERA DEĞİŞİMİ
 • ÖN KAMERA DEĞİŞİMİ
 • ARKA KAPAK DEĞİŞİMİ
 • HOME TUŞU DEĞİŞİMİ
 • KASA DEĞİŞİMİ
 • ANAKART TAMİRİ
 • YAZILIM
 • SIVI TEMASI ONARIMLARI
 • Face ID TAMİRİ
 • ŞEBEKE ENTEGRESİ
 • POWER ENTEGRESİ

Adalar Cep Telefonu Tamiri için bizimle iletişime geçin.

Akyüz Bilişim olarak profesyonel telefon, tablet ve bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm servis işlemler ücretsiz arıza tespit ile 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında yapılır.

Yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta Destek@PerpaLaptopServis.com

Hemen Arayın! +90 212 221 52 58