Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum 9:00-19:00
Email Destek@Perpalaptopservis.com Bizi Arayın! +90-212-221-52-58
83 / 100

notebook-tamir-bakim-servis
Notebook Tamir ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Doğru Yerdesiniz. Notebook Tamir için tüm servis hizmetlerini sağlıyoruz. Laptop tamir, adresinizden teslim alıyor ve işlem sonrası tekrar teslim ediyoruz. Hemen notebookunuzun markasını ve modelini seçip arızalı olan parçayı belirterek tahmini fiyat alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz anında dönüş sağlayacaktır.

Elektronik cihazların tamiri önemli bir tecrübe gerektiren işlerin başında gelip, özellikle notebook tamiri gibi daha fazla detay gerektiren işler, dolayısıyla daha fazla önem taşımaktadır. Perpa notebook tamiri bakım ve servisi olarak, marka seçmeksizin tüm notebook arıza tamiri işlerinizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Uzun yılların tecrübesine dayalı hizmet anlayışını profesyonel ve modern servis ve bakım teknikleri ile bütünleştiren Perpa notebook bakım servisi, sizlere en nitelikli hizmeti sunacak donanıma sahip servislerin başında gelmektedir. Cihazlarınızın tüm arıza bakım ve servis işlemlerinde, sizlerin çözüm ortağı olan Perpa garantili işçilik hizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Notebook tamiri hizmeti kapsamında sunduğumuz genel hizmetler, aşağıdaki gibidir.

Tüm Arızalar İçin Notebook Tamiri

notebook-tamir-bakim-servis

Ekranda Bulunan Lekelerin Giderilmesi

Ekranda oluşan ve genellikle yeşil ve mavi renklere dönüşen, ekran renk dağılmaları sorununu gidermek için, servisimizden rahatlıkla destek alabilirsiniz.

Notebook Ekran Kırıkları

notebook-kirik-ekran

En sık görülen arızalar arasında yer alan ekran kırıkları, notebook kullanımını ekrandaki kırıklığının boyutuna göre önemli ölçüde engellemektedir. Aynı zamanda neredeyse piyasadaki tüm markalarda garanti kapsamı dışında kalan bu tip sorunlar, firmamız tarafından sorunsuzca ve en ekonomik koşullarda giderilmektedir. Bazı durumlarda her ne kadar ekran kırıklığı hafif olsa da, bu sorun ekranın iç bölgelerine zaman içerisinde dış etkenler sebebiyle nüfus ederek daha farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Lcd İnvertör Arızaları

Ekranın güç girişindeki sıkıntıları kapsayan bu arıza tipi, ekran görüntüsünün arka planda kalmasını ve genellikle görüntünün belli olmayacak düzeye ulaşmasına neden olur. Kısacası önemli ölçüde görüntü zayıflığına neden olan bu durum, invertör arızası sebebiyle ortaya çıkıyorsa, bu tip arızalarda ekran değişimine gerek yoktur. Bu gibi arızalarda firmamız, 1. Sınıf işçilik ve malzemeler kullanarak hizmet sunmaktadır.

Ölü Piksel Hatalarının Tamiri

Ekranlarda karşılaşılan en sık sorunların başında gelen ölü piksel hataları, ekran genelinde çeşitli boyutlarda siyah ve beyaz noktaların kalıcı hale gelmesine neden olmaktadır. Böyle bir durumla yeni aldığınız bilgisayarlarda dahil karşılaşabilir ve bilgisayarı iade etmek isteyebilirsiniz. Ancak şunu belirtelim ki uluslararası kabul edilen ölü piksel yoğunluğu 3 piksele kadar kabul edilebilir olduğundan dolayı, ölü piksel miktarının 3 pikseli aşmaması halinde iade talebiniz kabul edilmeyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde bu sorunu ortadan kaldırmak için, yine Perpa notebook tamiri bakım ve servisi hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür.

Floresan Arızaları

Cihazınızdan floresan arızası görülmesi durumunda, yine ekran görüntüsü son derece silik bir hal alıp, ekranı görmekten önemli ölçüde zorluk yaşayabilirsiniz. Floresan arızaları gibi durumlarda da hizmet veren firmamız, sorunu kaliteli malzeme ve ileri düzey işçilik deneyimi ile çözerek, cihazınızı ilk günkü ekran görüntüsüne kavuşturmaktadır.

Anakart Arızaları

Cihazınızın tüm anakart arızaları için hizmet alabileceğiniz firmamız, cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturacak şekilde anakart arızalarını gidermektedir. Ancak şunu da hemen belirtelim ki, dizüstü bilgisayarların anakart arızalarının çözümü, masaüstü bilgisayarlara göre oldukça zor ve pahalıdır.

Masaüstü

Masaüstü bilgisayarların anakart arızalarında ana kartının değiştirilmesi için çok fazla seçenek bulunurken, maalesef dizüstü bilgisayarlarda bu seçenekler oldukça kısıtlıdır. Bu sebeple dizüstü bilgisayarların anakart arızalarının giderilmesi bazı durumlarda neredeyse cihazın fiyatına yakın bir maliyetin çıkmasına neden olmaktadır.

Adaptör Ve Şarj Girişi Arızaları

adaptor-ve-sarj-girisi

Perpa notebook tamiri bakım ve servisi olarak, cihazlarınızın şarj girişi ve adaptör arızası gibi sorunlarını, yine yılların vermiş olduğu deneyim ve malzeme kalitesi ile kısa sürede gidermekteyiz. Güç kaynağı temelli arızalardan birisi olan batarya arızaları gibi konularda da, uzun süreli çözümler sunmaktayız.

Notebook Tamiri Klavye Arızaları

Perpa notebook servisi olarak hizmet verdiğimiz arıza tiplerinden birisi de, dizüstü bilgisayarların en fazla görülen sorunlarından birisi olan klavye arızalıdır.

Klavye kaynaklı arızalar, kısmen tamir şeklinde giderildiği gibi komple klavye değişimi şeklinde de arızanın boyutuna göre, yapılabilmektedir.

Kablosuz Ağ Arızaları

Yeni cihazlarda standart bir özellik olarak gelen kablosuz ağ özelliği, çeşitli nedenlerle arıza görebilen donanımlardan birisidir. Perpa olarak kablosuz internete bağlanma sorunu yaşayan cihazlarınızın, bu sorunlarını gidermekteyiz.

Diğer Arızalar

Tamirini yapmış olduğumuz diğer arıza türlerinden bazıları ise, şunlardır.

 • USB giriş arızaları
 • Kart okuyucu giriş arızaları
 • Notebook menteşe, kapak ve dış gövde arızaları
 • Optik okuyucu arızaları
 • Bellek ve sabit disk arızaları
 • Sıvı teması sonrasında meydana gelen arızalar

Gibi tüm arıza tiplerinde notebook tamiri yapmaktayız. Ayrıca cihazlarınızın servis ve bakımı içinde, bizi tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • notebook tamiri
 • bilgisayar tamiri
 • laptop tamiri
 • iphone tamiri
 • ipad tamiri
 • şarj soketi tamiri
 • kasa menteşe tamiri
 • iphone ekran değişim
 • iphone batarya değişimi
 • ipad ekran değişimi